| ionutzxz a întrebat:

exista vreun program anume sa imi deschida o pagina web la o anumita ora? Care stie dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Http://www.cronforwindows.com/

Il instalezi si setezi ca sa deschizi o pagina web cu el la o anumita ora -> setezi de exemplu
Cod: "C:/Program Files/Firefox/firefox.exe" http://numele-paginii-tale.com
(poti folosi ce browser vrei)

4 răspunsuri:
| ionutzxz explică (pentru neluL):

Sa imi deschida o pagina web la o anumita ora asta vreau nu sa porneasca compul.

| neluL a răspuns (pentru ionutzxz):

Pai si eu ce ti-am dat? Trebuie sa-ti spun si pasii? E chiar asa de greu, macar sa citesti din al doilea link?

| ionutzxz explică (pentru neluL):

Ma nelu tot respectul meu dar nu asta vreau sa deschid pc-ul nu sa ii dau shut down sau hibernate .....sa deschid un link vreau...

| neluL a răspuns (pentru ionutzxz):

Http://www.cronforwindows.com/

Il instalezi si setezi ca sa deschizi o pagina web cu el la o anumita ora -> setezi de exemplu
Cod: "C:/Program Files/Firefox/firefox.exe" http://numele-paginii-tale.com
(poti folosi ce browser vrei)