| KittyEmma113 a întrebat:

Exista vreun program care sa afli parola de la propiul PC? Daca da imi puteti zice numele am nevoie urgent sa aflu parola. cel mai bun raspuns ii dau fundita!:*

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Programe pentru aflat parola nu stiu, dar in schimb stiu cum poti face sa nu-ti mai ceara parola. La windows deluxe 2010, cand bootezi ai mai multe optiuni, printre care si aceasta, sa spargi parola la calc.

| rater1994 a răspuns:

Stiu un program cu care poti afla tot ce se apasa pe tastatura se numeste keyllogerhappy Este tutorial pe internet cum se folosestehappy

| yakuza1994 a răspuns:

Buna! Daca ai pus parola la pc intra in safe mod si de acolo schimbi parola fara sa o bagi pe cea veche. "ca sa intri in safe mode apasa pe delete cand aprinzi pc"