| Teo_Teodor_1990 a întrebat:

Folosesc skype de o buna vreme de timp dar cateodata are niste faze nasoale. Vorbesc, vorbesc... dupa se intrerupe convorbirea, dar inainte nu facea asa si nu stiu ce sa ii fac... am incercat sa ii schimb portul. E ceva de la conexiune. E de la PC/Reteaua de unde am net/Skype? Cel mai bun raspuns primeste fundita.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pot incerca urmatoarele metode:
1)Ecran principal-meniu-setari-aplicatii-dai pe skype si stergi datele si memoria cake...
Daca stergi datele si memoria cake aplicatia o sa fie ca atunci cand ai instalat-o(trebuie sa te loghezi din nou...)
Tot la 1 poti sa poti sa stergi numai memoria cake daca nu vrei sa iti pierzi datele (adica daca nu vrei sa fie aplicatia ca atunxi cand ai instalato)
2)Dezinstalezi aplicatia si o instalezi din nou...
Si eu am patit asa cu Facebook si-am sters datele si memoria cake si a mers foarte bine dupa aia!
Eu iti recomand ca minim in fiecare saptamana (atunci cand faci curatenie in telefon) sa stergi de la toate aplicatiile descarcate memoria cake...fii atent sa stergi numai memoria cake...
O seara frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat