| lupsen a întrebat:

Salut tpu.Fratele meu mai mic se joaca pe calculator cat eu sunt la scoala si imi face prostii acum mi se blocheaza internet i-am spus sa se joace doar cand sunt eu langa el si as vrea sa ma ajutati spunandu-mi un program cheie un cod sau ceva ca sa nu mai intre in lipsa mea, am 10 ani iar fratele meu 6. Funda celui mai bun raspuns.(:

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| filtro a răspuns:

Pune parola la comp,, ascunde-i tastatura sau mous-ul sau pe amindoua, deconecteaza monitorul(compu sa lucreze dar monitorul sa ramana negru) Funda?

| sk8terseeyoulater a răspuns:

Pune-ti parola la calculator.happy