| iMwrr a întrebat:

Fratimiu are o problema la laptop, il baga la incarcat si dupa un timp... ledul de la incarcare, butonul power incep sa se tot stinga si sa se aprinda dar daca il scoate si il baga iar mai incarca...

1 răspuns:
| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Salut!
Este o problema la incarcatorul leptopului.Te sfatuiesc sa te duci cu el la un service/magazin de carculatoare si iti va zice acolo sigur ce are ca asa eu daca nu sunt fata in fata cu leptopul chiar nu pot sa iti spun nimic.Cea mai buna metoda sa te duci cu el la service.