| MaskedMan a întrebat:

Hey... unde pot gasi schema presei hidraulice? Apropo sa nu imi dati linkuri cu explicatiile presei hidraulice ca nu dau funda.Eu vreau schema si atat.Eventual imi dati un site cu schema si gata. Fundita frumoasa si mare

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schema de principiu sau de constructie?
Schema de principiu am gasit-o in Fig. 1 si 2. Schema de constructie n-am gasit inca.
http://www.science.upm.ro/......dragos.pdf

| MaskedMan explică (pentru Salontanul):

Merci ca ti-ai dat interesul, dar nu stu cum sa copii de pe pdf pe computer

| Salontanul a răspuns (pentru MaskedMan):

Sus in dreapta este ca o imprimanta. O scoti la imprimanta. Daca o vrei s-o duci pe stick dai Print screen si intri in Paint si dai Paste apoi Save As si-i dai un nume si locul unde s-o salveze. Mersi si eu pentru funda.