| Mihai1972 a întrebat:

HTC Desire HD sau HTC Incredible S? Cel mai complet raspuns primeste funda! Multumesc! Astepta raspunsuri!

1 răspuns:
| bebitzu a răspuns:

Dupa parerea mea HTC Incredible S il intrece in punctele cele mai importante pe Desire HD. Si anume, timpul de vorbire 9.66h fata de 9.16h ale lui Desire, disponibilitatea inregistrarii video, si video telephony, la conectivitatea EDGE Incredible S este cu 2 clase peste Desire (clasa 10 respectiv 12), la GPRS la fel, si la dimensiuni Incredible S sta mai bine. Singurele punte unde Desire castiga putin teren sunt Stand-by Time 420h fata de 290h, si memoria interna 1.5GB fata de 1.1 pe care ii are HTC Incredible S.