| romario97 a întrebat:

ieri am ascultat muzica prin casti si din greseala mam bruscat putin si mi s-a rupt mufa aceea jack si a ramas infipta in unitate si nu pot sa o scot! Intrebarea mea estetongueot sa fac in asa fel incat sa bag boxele in celelealte locuri? VA ROG ajutati-ma! FUNDA.

1 răspuns:
| DjFlood a răspuns:

Daca este placa de sunet intregrata e najpa daca nu e intregrata, poti scoate placa si cu un ac dai afara mufa jack.si iti poti seta la placa de sunet ca iesirea sa fie cea portocalie.deci merge sa il faci.depinde de ce program de sunet ai.