| ILkeCookies a întrebat:

Salut TPU

Iertati-ma de categorie dar am o problema

Tocmai am reinstalat windowsul pentru ca mi-a dat o eroare la instalarea/dezarhivarea unor jocuri/programe

Exemplu:
Instalez metin2ro
se extrag filele si apare o eroare
Pot apasa doar retry,abordare sau ignore

Eroarea se numeste CRC

Daca stiti cumva cum sa o rezolv, aceasta eroare o aveam si inainte
P.S. am schimbat si hard disk-ul

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| kyuby19 a răspuns:

Daca este vorba de metin2:kyuby intra in actiune.prietene te voi salva, cred.fi atent aici ce trebuie facut aceea eroare iti da de la winrar, hai sa iti dau un link de unde poti lua un winrar bun sper sa te ajute:Phttp://downloads.kappa.ro/utilities/file-compression/winrar-3-0.html

| ILkeCookies explică (pentru kyuby19):

Nu,e despre metin2ro,dar ai dreptate am jucat si metin2 kyuby si mi s-a intamplat la fel, dar am rezolvat