| nicaseby a întrebat:

Imi puteti da un si-te cu laptopu-uri ieftine? pana in 500 de lei? Nu neaparat pentru gaming, am de gand sa il folosesc pentru filme, Facebook si Youtube.

Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut
Laptopuri/pc-urii ieftine
Nu promovez publicitate, deoarece nu este permisa pe acesta Comunitate
www.pcgarage.com/www.pcgarage.ro
www.emag.ro
www.olx.ro
Intrii in comanda Search, si cauti in functie de pret, si tip

Succes

1 răspuns:
| Alucard248 a răspuns:

Https://www.diabloscomputer.ro/laptopuri-ieftine Uite un site de genul, nu ofer garantii despre el stiu doar ca un prieten a cumparat de aici si inca functioneaza :)), ca pana la urma la 500 lei nu prea gasesti laptop-uri noi pe nicaieri in cel mai bun caz 800 lei la reducere sau 900 si ceva noi la eMAG. Pentru gaming, deja iti trebuie de 6-7 ori bugetul ca sa stii ca ai ceva bun, nou, si sa stii ca te tine in urmatorii 4-5 ani.