| Kardolei a întrebat:

Imi puteti spune care este mai bun dintre xbox 360 si ps 4? Si va rog sa imi da-ti si un site de unde as putea sa cumpar, si pe care ar merge GTA 5 perfect.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Cred ca te referi la xbox one, nu 360. Daca te referi la 360 atunci ps4 e mai bun, daca te referi la xbox one, cred ca ps4 e mai bun din cate am auzit

| Kardolei explică (pentru MistretulPufos):

Dar pe XBOX ar merge GTA 5 ca si pe PS 4?

| MistretulPufos a răspuns (pentru Kardolei):

Da, doar grafica difera, mie imi place mai mult la xbox one ca e mai colorat, la fel si la 360

| Ajuttot a răspuns:

Playstation 4 este mai bun. Deja xbox 360 sa invechit rau il gasesti aici http://bit.ly/1VMqYtV