| AgruptiS7 a întrebat:

Imi puteti spune ce parere aveti despre acest laptop:Laptop ASUS F550JX-DM247D.As dori sa-l achizitionez de pe media galaxy, deoarece din ce am vazut este mai ieftin in perioada aceasta(http://www.mediagalaxy.ro/......-free-dos)
Si as vrea niste informatii despre el!

Multumesc!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexAndrei99 a răspuns:

Salut, si eu folosesc acest tip de laptop. Sunt chiar multumit de el. Are un contra, daca nu prea le ai cu tastele o sa te incurci deoarece scrisul este cu un visiniu inchis si noapte nu prea le vezi calumea. In rest e chiar super ok. Sunet bun, merge orice joc pe el, se misca impecabil.
Un produs bun la un pret si mai bun!
Eu iti recomand sa il cumperi, este chiar foarte ok.

| AgruptiS7 explică (pentru AlexAndrei99):

Am inteles ca bateria este cam slaba, pe tine cat te tine, in medie?

| AlexAndrei99 a răspuns (pentru AgruptiS7):

Pai eu in mod normal nu prea ma joc cu bateria la el. Eu cand sunt acasa il conectez la priza si ii scot bateria. Dar cand plec in alta parte o folosesc. Ma tine cam 2 ore.

| AgruptiS7 explică (pentru AlexAndrei99):

Multumesc mult!

| AlexAndrei99 a răspuns (pentru AgruptiS7):

Nu ai pentru ce, mi-a facut placere sa te ajut!

| KodrutZ a răspuns (pentru AgruptiS7):

Bateria nu e slaba, dar ai i7 HQ pe el si hard clasic, ai vrea autonomie de 5 ore?