| Cyberul a întrebat:

Imi puteti spune daca este compatibila placa video Gigabyte nVidia GTX 650 GV-N6500C-2GI, 2GB, 128 bit cu un procesor Intel core 2 duo CPU E7300, 2.66 GHz? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Trebuie sa fie compatibila cu placa de baza, si da este pentru ca procesorul acela este "nou" si sunt sigur ca placa de baza este PCI-express deci 100% merge, spune-mi ce sursa ai te rog
Poate e ceva pocnitoare si nu poate tine si placa video

| dark91shadow a răspuns:

Nu prea au legatura intre ele importaant e sa fie compatibila placa video cu placa de baza.
Succes