| Lyoto a întrebat:

imi puteti spune si mie daca pot filma in timp ce ma joc la pc si cu ce program?
P.S am 3gb ram, procesor 1.6 ghz single core, placa video ati radeon 3200 (256 mgb) windows 7 dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Camtasia : download google, licenta EGBMR-5C4KH-ZEKH5-97734-4FC3F.

| Lyoto explică (pentru AndreiGabi):

Da dar o sa am lag cand filmez?

4 răspunsuri:
| Lyoto explică:

Dar o sa am lag in timp ce filmez?

| razatoht a răspuns:

Da poti. da pe Google un search cu numele de Desktop recorder si rezultatele primite vei constata ca, marea lor majoritate, sunt programe freeware. asta e si ideea unui program de inregistrat desktopul, sa nu te deranjeze