| Lyoto a întrebat:

problema mea este urmatoarea procesorul de 1. 6ghz (single core), ram 3gb, placa video ati radeon 3200 hd (256mgb) as vrea sa fac niste videoclipuri in minecraft dar am incercat cu orice program si imi scade fpsul cand filmez crying la orice joc, va rog da-timi un program bun care nu scade fpsul si un tutorial de folosire + setari
Dau Funda La Cel Mai Bun Program!

1 răspuns:
| Devonys a răspuns:

Scuze ca nu te pot ajuta, dar nu exista asa ceva, programu care le scade cal mai putin ii fraps-u.dar nu exista care sa nu le scada.