| KillerXP a întrebat:

Salut,TPU!
Îmi puteţi spune şi mie de ce când dau să intru în Skype,pun numele şi parola, iar apoi îmi zice:"Skype nu poate fi deschis. Eşti deja autentificat pe acest calculator.Deloghează-te şi încearcădin nou."
L-am şi dezinstalat,l-am reinstalat din nou,dar aceeaşi poveste...
Îmi puteţi spune ce pot face sau măcar de unde să mă deloghez,că dacă intru pe alt cont merge, dar pe asta îmi zice căe autentificat.
DAU FUNDA CELUI CARE MĂ POATE AJUTA!

1 răspuns:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, vezi ca te poti loga si de la ei de pe site cred, eu nu am avut probleme pana acum, dar incearca sa loghezi contul pe alt pc, poate asa va merge, insa instaleaza skype in alt folder decat cel din Program Files. cred ca va merge, Succes