| Shiatat a întrebat:

Buna,

As vrea sa fac un site de jocuri online. Dar nu gasec nici unul pe net. Imi puteti da un link pentru a crea un sai de jocuri?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci te referi la platforme de creere site-uri.Îi plin netul de așa ceva. Googlesites, yolla, wordpress și lista continuă, dar ia în calcul și următoarele recomandări. Sper că deții drepurile de autor asupra materialelor ce le vei posta, în caz contrar se numește piraterie, asta dacă ai de gând să pui spre download jocuri, fără ca să deții drept de vânzare a lor sau drept de promovare-distribuire.Deci ia în calcul și asta.Succes

| floweray a răspuns:

Poti incerca www.ucoz.ro, un CMS avansat gratuit, mai ales ca e in limba romana, ai 21 de module, FTP, hosting, trafic nelimitat, 270 de template-uri modificabile prin HTML/CSS si domeniu nume.ucoz.ro/com, poti utiliza JavaScript si PHP.
Idei si suport poti schimba pe www.forum.ucoz.ro