| Veronelv a întrebat:

imi trebuie o placa video buna ddr3 sa mearga Gta5, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Raspunde :
Ce placa de baza ai?
Ce sursa ai?
Ce BUGET AI?

6 răspunsuri:
| Veronelv explică:

Placa de baza Asus H81M-K, socket 1150.Surse calculator 950w, 2 mufe pentru placa video(6+8) si buget 700 lei

| CPAElites a răspuns (pentru Veronelv):

In bugetul ala iti cumperi GTX 950 sau 960...In locul tau as mai strange ~400 lei si as cumpara GTX 1060 care e cu ~805 mai performant decat celelalte.

| Veronelv explică:

Pai gtx 960 este pe ddr5 si mie imi trebuie ddr3

| CPAElites a răspuns (pentru Veronelv):

Cie te-a mintit?

| CPAElites a răspuns (pentru Veronelv):

Poti s-o pui fara probleme...Cine ti-a spus "mie imi trebuie ddr3" e un cretin.

| Veronelv explică:

Multumesc mult ca m-ai ajutat