| Gion3334 a întrebat:

Imi ziceti si mie, va rog, cand e olimpiada de TIC (etapa locala)?

Răspuns Câştigător
| AdMiRaTor a răspuns:

8 aprilie

| Gion3334 explică (pentru AdMiRaTor):

Multumesc frumos! big grin

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe 8 Aprilie e Paștele, e răspuns dat la misto. La întrebarea ta e imposibil de răspuns pentru ca fiecare școala își alege singura datele pentru olimpiada și numai cei din acea școala știu când o sa fie, in plus sunt sute de mii de scoli in țara asta...

| AdMiRaTor a răspuns (pentru Bondarel99):

Eu am pe 8 aprilie asa mi-a zis profa si stiu ca e de paste dar mna

| Bondarel99 a răspuns (pentru AdMiRaTor):

Greu de crezit ca vreun profesor si-ar petrece Pastele venind la scoala, dar alegerea lor...