| pappzoltan17 a întrebat:

In final fupa 2 luni de asteptare mi-am putut cumpara un Iphone 4 16 gb de la Orange cu abonament de 29€ la un pret de 219€ ceea ce mi se pare destul de convenabil.Domnisoara din Orange shop a activat Iphone-ul pentru ca am vrut sa transfer numerele de telefon pe ea de pe telefonul vechi, ceea ce sa si intamplat si si gratis ceea ce a fost o surpriza placuta.Problema,zic eu mare, este ca Itunse-ul de pe calculatorul meu nu recunoaste Iphone-ul, nici macar nu se incarca.Pe laptop se incarca, insa acolo nu porneste Itunse, dintr-un motiv pe care nu stiu.Am reinstalat de 1000 de ori pe laptop si tot nu porneste.Imi puteti spune ce pot sa fac ca sa recunoasca Iphone-ul pentru ca vreau sa pun media pe el. Cel mai bun raspuns cu o solutie, care evident o sa mearga va primi o fundawinking.

Răspuns Câştigător
| tudyzor a răspuns:

Ultima versiune de iTunes ar trebui sa te ajute.o descarci direct de pe siteul lor nu alte legaturi.si in caz ca nici asta nu te ajuta incearca sa resetezi telefonul la setarile din fabrica dar atentie daca ai jailbreak nu folosi si optiunea pentru STERGERE CONTINUT! reseteaza`l doar si incearca sa te conectezi.ne mai auzim daca mai aflu ceva. tine`ne la curent sa te putem ajuta:*

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

IPhone cu 219euro la abonament de 29euro e convenabil?
Evident... asta-i mentalitatea Apple...
Nu esti normal daca dai atatia bani pe-o prastie de telefon.
Eu nu mi-as da android-ul pe-un jaf de iPhone, decat daca ar fi sa-l vand prostilor care-arunca cu zecile de milioane dupa el, si sa-mi iau alt android mai calumea...
Si nici n-ai probleme de-alea tampite, nici limitari, si e mult mai bun.winking

| hummer24 a răspuns:

Auzi daca te duci la Orange sa-ti explice d-soara aia, cerei tu te rog si nr de telwinking

| Inkheart a răspuns:

Du-te cu laptopul la Orange si cere-le sa iti explice.

| pappzoltan17 explică:

Am rezolvat problema.Am facut cum a zis tudyzor si totul a mers bine.Telefonul nu are jailbrake si nici nu-i voi face.Mersi tudyzor, funda iti apartinewinking.