| Losnams a întrebat:

In jurul datei de 27 decembrie mi-am luat ps4 si am avut in pachet si un abonamemt ps plus 14 zile. Pe ps plus scrie ca acesta va expira dupa 12 luni de la cumparare. Întrebarea mea este de unde stiu ei cand mi-am cumparat eu ps4-ul si cand va expira? Oare expira pana pe 20 martie? Dau FUNDA

2 răspunsuri:
| Bosanceanu_Victor_1993 a răspuns:

Nu va expira asa mi-a fost si mie mi-am cumparat un xbox360 si asa mi-a spus si mie aste stiu tot ce cumperi

| Losnams explică (pentru Bosanceanu_Victor_1993):

Si cand va expira?