| Roli98 a întrebat:

Salut Tpu.In primul rand scuze ca postez in categoria asta dar asta este cea mai accesata.Deci vreau sa imi spuneti niste specificatii care sa fie destul de bune avand in vedere ca vreau gaming.Adica vreau sa am minim 150 fps pe cs sa zicem, si Metin sa imi ruleze bine bine. Vreau niste specificatii daca se poate si daca se poate sa se incadreze in maxim 800 lei, nu stiu daca seincadreaza in 800 de lei dar daca da va rog sa imi spuneti cam cat.
Multumesc anticipat happy Dau funda raspunsului cel mai folositor tongue happy

3 răspunsuri:
| Jmen12 a răspuns:

Calculator nou

| Roli98 explică:

Pai bine, si specificatii + pret... happy

| Jmen12 a răspuns:

Cel mai ieftin si bun 1700 lei