| anonim_4396 a întrebat:

Inainte, cand ma jucam jocuri online, imi mergeau foarte bine... Acum nu stiu ce s-a intamplat dar imi merg foarte greu, in "reluare"...
Stiti de la ce poate sa fie?

PS : A inceput sa imi mearga greu dupa ce mi-am bagat 2 GB ram in loc de 512 MB sad

7 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Wow placa video d 8gb? wdf esti neam cu berbecali? laughing

| doKKz a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca imi merge in general PC-ul mai greu... Nu doar jocurile Online...

| doKKz a răspuns:

Am reinstalat si Windows-ul si tot asa merge. Si wow. 8GB. am dat 2 miliaone numai pe 2 GB ram imi e de ajuns xD

Deci care ar putea fi problema?

| darius19 a răspuns:

Gta San Andreas, server de samp 93.119.26.75:7777

| lebocow a răspuns:

Incearca sati instalezi windows am o intrebare ti-ai pus 2 Gb ram cand era deja instalat windows cu 512 mb sau ai reinstalat windows si l-ai pus ca daca l-ai din fix cand era deja instalat cu 512 mb poate asta e problema incearca sa reinstalezi cu 2 Gb ram si sa vezi ce bine merge ia-ti si o placa buna si ai un pc beton uite ca a meu daca vrei 8 GB RAM si 4082 mb la placa video fundabatting eyelasheshee hee :X

| Criss88 a răspuns:

Incearca cu 1 giga de ram, probabil placa de baza nu suporta mai mult si de aceea merge asa, daca nu inseamna ca placa video este slaba

| Muntea_Nicusor_1998 a răspuns:

Jocurile online sunt cam virusate si tu ai lag