| caty870 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Eu cam de o luna mi-am schimbat windows-ul la calc si aprox 2 saptamani am mers bine. Dar dupa aceea a inceput ca aplicatiile sa mearga ff greu, paginile de net sa se incarce si ele extrem de greu, jocuri care inainte sa se intample asta mergeau acum merg sacadat si altele nu mai merg deloc. Daca stiti ce asi putea face sa imi mearga iarasi ca inainte va rog spuneti-mi cum la id de mess lup.catalin. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| TieN a răspuns:

Un windows merge doar 3 luni de fapt merge mai mult dar la nivel maxim doar 3 luni ...ai virusi in pc