| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei cu windows 7: ati mai trecut printr-un restart infinit(infinite restart loop), adica sa nu mai puteti intra in desktop cand dai restart, adica sistemul de operare nu trece mai departe de sigla windows-ului( http://www.dedoimedo.com/......indows.png )? Care este cauza acestei probleme(hardware sau software)? Cum se poate rezolva problema? De cel putin un an am problema asta. Pur si simplu mi-a aparut aceasta problema, fara sa bruschez in niciun fel calculatorul. Dau funda raspunsului care ma va salva!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce e pagina aia?

| Gax97 a răspuns (pentru RAY):

Scuze, eu am pus o poza cu "Windows 7 loading", dar acum am observat ca este un alt link.
Uite aici o poza cu "Windows 7 loading":

https://i.ytimg.com/vi/n7WOMmA50C4/maxresdefault.jpg

| CosminRo17 a răspuns:

Încearcă să dai un clean la hard disk și să reinstalez sistemul de operare de la 0 (folosind un stick usb sau un dvd).

| Gax97 a răspuns (pentru CosminRo17):

Pana acum(24.11.2016) am avut instalat pe PC Windows XP SP3, dar si atunci aveam problema asta cu restartul. Oare s-ar putea rezolva problema apeland functia "Repair" de pe dvd-ul meu cu Windows 7?