| anonim_4396 a întrebat:

La cosmote am primit o oferta care include 50mb de net? Ce inseamna acesti 50mb? Cat ii pot folosi?

2 răspunsuri:
| garetbora a răspuns:

Pai nu ai mai intrat pe net de pe telefon? Asta inseamna ca poti sa stai o luna pe mess, sau poti sa descarci aproximativ 10 piese si i-ai terminat pe toti.
Cu cei 50 mb poti accesat internetul pe mobil oriunde vrei (daca nu au specificat cumva) pana ii consumi, evident. Daca accesezi pagini de stiri o sa iti ajunga o luna. daca alegi sa accesezi pagini cu imagini, muzica, video o sa iti epuizezi cei 50 mb in doar cateva zile sau poate in cateva ore...

| sergiu_9343 a răspuns:

Fiecare pagina de net deschisa si fiecare download iti ia cativa mb sau kb. Acum depinde cat de mult navighezi pe net.