| Adrain121 a întrebat:

Sunt pe cosmote si deocamdata am 50MB pe telefon de net logic. si as vrea sa stiu cum se duc cum dispar acesti MB cand stau pe facebook imi ia 1 la minut sau cum vreau date concrete FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Iti ia in functie de cate date vizualizezi. Daca ai un timeline activ cu multi prieteni si primesti stiri si update-uri multe atunci si traficul e mai mare. Daca mai pui la socoteala si cateva visualizari de video pe zi atunci 50 de mb nu-ti ajung nici intr-o zi.
Iata o aplicatie cu care poti vedea exact ce trafic ai in timp real.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radioopt.widget&hl=ro
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!