| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! Ma confrunt cu o problemuta. Prietena mea m-a invitat pe grupul ei care apoi m-a facut admin. Uitandu-ma prin setari, din greseala am setat ceva pe care nu il doream. Grupul nostru este unul de concendii/turism si s-a setat parenting laughing. Cum pot sa sterg aceasta optiune si sa setez subiectul grupului in turism/concedii? Sa-mi raspunda cei care sunt admini prin anumite grupuri si sa ma ajute sa rezolv greseala big grin.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Setările grupului (stânga jos) - tipul grupului - editează - vezi funcțiile - parenting (deja e ales) - setări - șterge

gata!

| MihaelaDart explică (pentru sierra1):

Multumesc! Am reusit!

| sierra1 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Să fii iubită

9 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

In primul rand, pe ce platforma? Facebook?

| Trixt3r a răspuns (pentru Trixt3r):

Daca-i pe Facebook uite aici : https://www.facebook.com/help/703062606492033
Daca ai nevoie de traducere anunti.

| MihaelaDart explică (pentru Trixt3r):

Da, Facebook. Am uitat sa mentionez big grin

| MihaelaDart explică (pentru Trixt3r):

Am urmat pasii si nu mi se salva deloc. Ceea ce a spus Sierra am reusit. Trebuia sa-l sterg ca sa intre singur la General. Multumesc oricum!

| marin1988 a răspuns:

Numele grupului spune despre ce e grupul. Ca să schimbi „template-ul" parenting, mergi în partea stângă la Settings -> Add Features și alegi de acolo ce dorești.

| MihaelaDart explică (pentru marin1988):

Trebuia sa sterg si s-a setat singur la General. Sierra mi-a dat raspunsul motamo, incat am reusit sa elimin Parenting-ul si sa intre la General. Oricum multumesc!
https://www.facebook.com/groups/2749755745318647 acesta este grupul. Este vorba despre concedii si cazari in Grecia.

| Trixt3r a răspuns (pentru MihaelaDart):

Ma bucur daca ai rezolvatwinking