| menezp a întrebat:

Ma gandeam sa-mi iau un laptop ...am ales 2 modele, insa nu stiu pe care sa-l aleg...
Asus X55VD sau Acer Aspire V3-531G

Voi ce parere aveti?

-----
Multumesc.

8 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Dupa cate am vazut eu acum amandoua modelele la specificatii cel de la ASUS e mai performant ca procesor, in rest are aceleasi specificatii. apropo cel de la ACER are un procesor varza.

| 0x11111051 a răspuns:

Daca nu te superi, da ne te rog si link-ul ca sa il putem vizualiza, fiindca la un model de notebook se pun diferite piese. Si nu iti putem da raspunsul exact.

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Personal iti recomand laptopul de la Asus pentru ca are o placa video mai buna decat celalalt.

Totodata tin sa iti spun ca alegerea aceasta nu este cea indeala in materie de gaming. Daca vrei un laptop pentru jocuri ar trebui sa investesti cel putin 2500 ron.

Iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/1c03CrS peste parerile celor care l-au cumparat deja.

Răspuns utilizator avertizat
| menezp explică:

Sigur...ma scuzati.
ASUS: http://www.domo.ro/......5VD-SX171D

ACER: http://www.domo.ro/......966G50Makk

As dori daca se poate si diferite pareri despre cele 2 brand-uri.

---
Multumesc.

Răspuns utilizator avertizat