| ionut4ev a întrebat:

ma puteti ajuta si pe min cam ce sursa
Mear trebui la un procesor i3 6 GB rami placa video gygabyte 2 GB Navidia Geforce630 pe 128 Biti Hard Disk 500 GB
Multumesc Frumos astept daca se poate un raspuns rapid

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O sursa precum aceasta http://bit.ly/1asZuAC este foarte ok. Are efificenta ridicata, protectii multe si e destul de silentioasa.

| TwiSt1997 a răspuns:

Una de 450 w e de ajuns, dar sa nu fie cea mai ieftinalaughing

| dinucristian2000 a răspuns:

Iti recomand una de 600 de wati ca sa mearga. Dar daca mai vrei sa ii faci upgrade-uri la calculator atunci iti recomand una de 700 w ca sa mearga cat mai lejer

| ionut4ev explică:

Am vazut acolo niste comentari si nu-i destul.de buna sursa

| sltlp a răspuns (pentru ionut4ev):

Eu iti urez succes atunci. Cine stie ce prosti, ca altfel nu ii poti numi pe cei care comenteaza.
Sfat, cand mai citesti prostii, incearca daca poti sa te interesezi de cine scrie, si de ce cunostinte are, ca daca e unul care saracul lucreaza la constructii si incepe sa isi dea cu parerea, altii mai destepti citesc si il cred, iese o treaba incredibila happy.
Cu 600 cum vorbeste cineva aiurea tii i7 si chiar sli din 2*gtx 760. Asa ca, incearca sa vezi cum selectezi informatia.