| Mox112 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Cand vreau sa ma uit la un videoclip pe youtube se vede cu intreruperi ca un sidiu zgariat (si se aude intrerupt)am 300mbps?
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce specificatii are pc-ul tau?

| Ctmfresh28 a răspuns:

Lasa-l putin la icnarcat, daca s-a icnarcat destul si tot face figuri inseamna ca ai probleme cu placa grafica(e slaba) deci seteaza rezoluatia mai mica. e posibil ca sunetul sa se intrerupa cand se intrerupe si videoclipul, deci nu cred ca ai probleme la placa de sunet.

| Mox112 explică (pentru Ctmfresh28):

Am lasat liniuta aia ajunge la capat dar degeaba ce sa fac?

| Ctmfresh28 a răspuns (pentru Mox112):

Seteaza rezolutia mai mica, vezi ce se intampla, daca nici cu rezolua mica nu merge e posibil, cred, sa fie problema cu memoria ram, doar cred

| Csmn_Cosmin_2001 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze dintre care in cazul tau urmatoarele:
1.Trebuie facut update la placa video
2.Placa ta video nu duce rezolutia setata de tine.