| fixy a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o problema am o combina audio Panasonic sa ak300 totul mergea bine am ascultat muzica la ea si am stinso a 2-a zi cand sa o aprind ami afiseaza pe ecran f61

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Este o problema cu finalele audio, adica combina este compromisa. Am si eu o combina tot Panasonic dar Sa-Ak22 si aceeasi problema. Am fost la un service si mi-au zis ca mai bine imi cumpar un sistem nou decat sa o repar. Combina este veche si gasesti greu finale pentru ea, iar pretul lor este in jur de 400 lei. Sper ca te-am ajutat.