| rmr12 a întrebat:

AM o combina Audio panasonic sa-ak210 si cand bag un cd in (combina) dau aproape maxin si se intrerupe muzica si cand o ridic un pic nu ma se intrerupe dchappy dau funda celui mai corect raspuns

Răspuns Câştigător
| aeroclub a răspuns:

Deci fi atenta trebuie sa iei un cd de curatare a fotocelulei are o solutie speciala cu care se curata am avut si eu aceeasi problema si dupa ce am curat-o a mers ca noua si nu e din cauza vibratiilor fiindca unitatea optica are un "cleste" special atunci cand pui cd in combina el sta cat mai fix pentru ca altfel nu ar fi posibil sa fie citittongue

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Buna in primul rand muzica nu se asculta tare pentru auzi si vecinii si pentru ati distruge auzul
Foarte posibil sa fie o problema din interior cu placa. Nu face contact bine sau poate are o piesa uzata care prin miscare reuseste sa faca contact...

| harhas a răspuns:

Probabil ceva cablu., sau datorita vibratiilor.tongue

| AlleyChann a răspuns:

De ce ai mai pus întrebarea dacă tu ştii care e răspunsul corect căruia să îi dai fundă?