| Tarcatu a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog in legatura cu programele de filmat jocuri, am incercat mai multe programe cum ar fi:
Hypercam 2, 3, Bandicam,Fraps(doar 30 secunde), game cam, dar cu toate imi merge sagadat, imi merge foarte greu de abia ma misc. Am 1 GB ram, Placa Video de 256, procesor 1800 lucreaza dublu. Ce ar trebui sa fac? va rog dau funda si vot.
Scuzati categoria dar nu am stiut ce sa aleg.Mersi mult!

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Cu placa aia video de la muzeu si procesor de pe vreama lui ceasca tu vrei sa filmezi?

| Tarcatu explică (pentru TechGuyTpu):

Daca nu poti sa imi dai un raspuns la ce ti-am cerut eu, atunci nu da raspunsuri aiurea

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Tarcatu):

Tocmai ti-am raspuns.

| SergiuBECIA a răspuns:

Incearca Hyper Cam dar sa ai loc acolo unde se salveaza video sa ai spatiu mult cativa GB