| Nustiu_9258 a întrebat:

mai stiti vreun program gen movie maker in care poti schimba vocile sau adauga o melodie la videoclip?! Funda cel mai bun!

4 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Intr-adevar, Sony Vegas e cel mai bun program de editare video, dar si cel mai complicat!
Eu folosesc VideoPad, care e usor de folosit si intuitiv; e asemanator cu movie maker din windows.

| nutepriveste21 a răspuns:

Power director
Ulead video studio
Nero7
Pinacle

| IoanaBogdana a răspuns:

Sony vegas
jaycut.com
onetruemedia.com

funda?

| paul21 a răspuns:

Stiu un program asemanator de modificarea video. Se numeste Sony Vegas Pro. Descarca-l de pe internet. Ti-l recomand, este un program foarte bun.