| XD_Daryusz_1997 a întrebat:

Merg jocuri gen:GTA 4, Crysis 3, Fifa 13...Jocuri aparute noi.Acesta e PC-ul: http://www.emag.ro/......EX2M0BBBM/ vreau sa mi-l cumpar dar nu sunt inca sigur.Dau funda pentru cel mai sigur si bun raspuns!

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mergi pe recomandarea luiSouLlce, sau asa:
http://bit.ly/14acZyx si asamblarea http://bit.ly/132oyYj
Diferentele de perfroamtna sunt enorme.
Cpu mai bun ca ie, adica un fx hexa-core
gpu perfomrant
4gb ram, e suficient, si upgrade la ram faci extrem de usor
Daca vrei s acumperi de la pcgara, ge voucher pentru o reducere de 1%: 6WXBQPKQ (il adaugi cand faci comanda).
Daca ai nelamuriri, mesaj sau raspunzi.
Pe viitor, vad ca cineva e suparat mai sus, desi nu stiu daca ai mai pus sau nu intrebari. Daca nu, nu citi ce e mai jos.
O intrebare, e suficient. Daca pui 999, o sa se plictiseasca de tine, o sa zica ce zici si tu la un anumit moment, tu o sa iti iei probabil de la eMAG, ca asa se intampla, si dupa pui alte intrebari de ce nu merge x si y joc.

| XD_Daryusz_1997 explică (pentru sltlp):

Eu nu ma prea pricep la pc-uri dar vreau unul bun ca sa mearga GTA 4, Crysis 3, Fifa 13 dar daca pe asta care mi l-ai recomandat merg jocurile e bine sa si imi zici.

| sltlp a răspuns (pentru XD_Daryusz_1997):

Mergi pe ce ti-am recomandat eu. O sa iti mearga fara probleme jocurile.
Ti0am zis, ca si performanta in gaming este incomparabil.

| sltlp a răspuns (pentru XD_Daryusz_1997):

Mergi cu incredere pe ce am pus eu acolo. Mai bine de atat nu ai ce sa cumperi in acest buget. Sisteme gata asamblate nu merita.

| XD_Daryusz_1997 explică (pentru sltlp):

Man din wishlist-ul ala care mi-l-ai facut editeaza-l si baga un hard daca gasesti mai ieftin de 1tb si la placa video nu sunt prea convins

| SouLIce a răspuns:

Desi ai un procesor bun ai o placa vide destul de slaba, gta 4 iti va merge dar celelalte nu cred ca va merge cel mai bine iti iei un sistem pe piese
In bani aceea poti lua ceva mai bun
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/708000/

| XD_Daryusz_1997 explică:

De cate ori am intrebat? si apropo am raspuns-uri daca esti orb puneti ochelari!