| GabiDumitrescu a răspuns:

Vezi ca e cu integrata... Cel mai frumos iesi cand il faci pe piese. In majoritatea covirsitoare a cazurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare ok la banii astia. Vezi ca are 68 de comentarii din partea cumparatorilor. Iti faci o parere mai clara din partea celor care l-au incercat. E un laptop de gaming mid-range. Nici prea mult dar nici slab.

| Supremejordannike2004 explică (pentru anonim_4396):

Este PC nu laptop. Ms de raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Eu folosesc numai laptopul asa ca m-am obisnuit sa zic tot de laptop. E numai unitatea la tine. Ia si un ecran bun la el happy

| Supremejordannike2004 explică (pentru anonim_4396):

M-am gândit la un AOC de 24.5 inchi si 75 hz.

| Ionut659 a răspuns:

Da și nu, îți va mergre totul pe low.

| Supremejordannike2004 explică (pentru Ionut659):

Atunci ii mai bun ăsta https://altex.ro/......DIGITAL27/
Sau sa fac unul pe piese?