| Zuzumilk26 a întrebat:

Este bun acest PC? https://www.pcgarage.ro/......on-vega-8/
Sunt de încredere cei de la pc garage?

16 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De inredere, da, insa configuratia aia e muci. E acceptabila pentru un sistem cu integrata, dar daca vrei gaming cit de cit si sa se miste la nivelul anului 2020... no way, Jose!

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pana ii pun placa video dedicata ii bun?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

E varzet din nspe motive. Tu mai exact CE vrei si in ce bani? Poti lua fie un sistem refurbished cu 3 ani garantie in banii astia excelent, fie sa facem ceva frumos de la zero. Uite exemplu - https://www.diabloscomputer.ro/......in-10-home

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pentru școală di unele jocuri.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

"Unele jocuri" nu e deloc specific. Poate joci Heroes III si CS 1.6, poate vrei sa joci Cyberpunk 2077.

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cs go global

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Ce rezolutie/detalii? Vrei 5000 fps?

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

720/1080 as vrea peste 60 la csgo

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Uite cu citiva lei in plus ai un sistem cu placa video dedicata, SSD extrem de rapid + HDD 1 TB. https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4646330

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am dat deja comanda ieri

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Anuleaza/modifica. De ce mai intrebi daca deja ai facut prostia sa comanzi?

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu mai anulez

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Si atunci care a mai fost rostul intrebarii? P.S. Vezi ca daca nu l-au expediat inca, pentru ca e posibil sa nu le aiba gata asamblate pe stoc, nu e mare fis sa modifici comanda.

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Deja o plecat către orașul meu.

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ii bun și asta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Meh... sa speram ca nu o sa fie probleme.