| xCristiannTMx a întrebat:

Mi-am achiziționat și eu un Samsung galaxy s3 4G și când deschid anumite aplicații, stau puțin pe ele și îmi apare în jos-ul ecranului o bară albă pe care scrie "EXIT..." și ca să dispară trebuie să ies din aplicație și să intru din nou! Știe cineva ce are, ofer fundă!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai trecut la 5.2? si eu am a5 dar n-am patit asa ceva, nu-mi apare nici o bara de exit

| FlorinCiokan a răspuns (pentru RAY):

Galaxy S3 nu primeste android 5 ( lollipop), Nu stiu de ce raspunzi daca esti paralel cu subiectul.

| RAY a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Nu esti tu cel care sa spuna asta

| RAY a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Http://en.yibada.com/......op-rom.htm

se poate instala daca se vrea

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Poate sa fie un bug de la android sau un virus. Dai o resetare la setariile din fabrica. 99% sanse sa isi revinawinking

| xCristiannTMx explică:

Am android 4.4.4 pe el. I-am dat și resetare din fabrică și tot apare!