| doarintrebatima a întrebat:

Mi-am achizitioant un Router wireless
Seriux l-am configurat tot!
Dar dupa ce ma conectez la retea nu pot accesa net-ul de ce?

6 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Ai gasit raspunsul? ma poti ajuta si pe mine? :3

| doarintrebatima explică (pentru pinguinuVerde):

Da,da-mi o adresa de mess sau ceva

| Radu284 a răspuns:

Nu merge nici wired nice wireless? Cum l-ai conectat la retea? Ai bagat cablul UTP unde trebuie? Ai bagat usernameul si parola (daca iti trebuie asa ceva)?

| tomthecat a răspuns:

Doarintrebatimă, doar să te întreb ceva:

Păi, dacă spui despre routerul wireless că "l-ai configurat tot", atunci cum de nu te poţi conecta la reţea şi cum de nu poţi accesa Internetul?!?

| doarintrebatima explică (pentru tomthecat):

Telefonul aimi recepteaza reteaua >ma conectez> dar cand sa intru un Google Chrome spune ca nu am acces!
Ai yahoo messenger?