| Casper5343235533tygha6344454 a întrebat:

mi-am cumparat acum doua zile un telefon Allview P5 Pro. In prima zi mergea bine, totul ok. Si a doua zi mai pe inserat l-am bagat la incarcat a incarcat pana la 9% si dupa nu mai incarca, am folosit toate incarcatoarele din casa, chiar si o baterie externa, deceaba. Va rog frumos sa ma ajutati sau macar sa imi dati o sugestie cum pot sa il repat. La garantie nu prea imi vine sa il duc deoarece am sa pierd tot ce am in el

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Marca asta de telefoane nu este bună, mereu au probleme, niste chinezării ordinare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai bonul cu care l ai cumpărat roaga i pe cei din magazin sa i ti dea banii inapoi, sau sa i ti dea altul, dar nu mai alege tot marca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te baga sa-l repari tu, risti sa pierzi banii, du-l la garantie ca nu ai ce face.

| StefanCosmin a răspuns:

Du l la garantie si intrebi daca poti sa tii recuperezi ce ai in el

| LuluOneMillion a răspuns:

E clar stricat, daca nu merge nici dupa ce dai restart trebuie neaparat garantie.