| pTheOWLq a întrebat:

Am o problema, am un telefon Allview X2 Soul Mini si avea 15% baterie l-am bagat la incarcat, peste o ora ca atata dureaza nu mai pornea si incarcatorul incarca ieri.L-am mai lasat inca 6 ore tot nu pornea.Ce sa fac? Va rog ajutati-ma, imi este frica sa le spun parintilor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a ars ceva prin el
Nu mai cumpara de la ei, spun din experienta
Am avut un telefon de la ei si s-a spart display-ul la prima scapare

2 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Sa nu mai cumperi niciodata de la firma aia de rahat...asta ai putea sa faci si apropo placa de baza s-a ars. Du-l in service daca mai ai garantie la el si sa speram ca ti-l fac cei de la Bucurestilaughing

| pTheOWLq explică (pentru MadHOuse):

Multumesc de ajutor