| AdytzuFCRMA a întrebat:

mi-am cumparat recent un sistem home cinema LG http://www.altex.ro/sistem-home-cinema-5-1-lg-bh7540tw-1 200w
intrebarea mea este daca acest sistem din link-ul de mai sus se poate conecta la PC si prin ce! Dau funda pentru cei care imi spun exact!

1 răspuns:
| nicudare a răspuns:

Streaming audio wireless - via Bluetooth

Muzica preferata prinde viata pe dispozitivele mobile si/sau laptop(daca are Bluetooth™), prin intermediul sistemului de sunet LG cu streaming audio wireless prin Bluetooth™.
si prin cabluri pentru unitate