| aNNdreih7x a întrebat:

Mi-am cumparat si eu acum 2 zile o imprimanta Canon MP280 si cand bag usb-ul in calculator, nu il recunoaste. Imi puteti spune ce pot face? Un raspuns rapid va rog.

Răspuns Câştigător
| DanScutaru a răspuns:

Pai celelalte aparate cu USB merg la PC? de ex mobilul sau stickul? daca da s-ar putea sa ai problema anume cu cablul USB de la printer, s-ar putea sa fie defectat

2 răspunsuri:
| DanScutaru a răspuns:

Pai la cu el sigur ai primit si un CD, bagi CD-ul in calculator, instalezi driverele pentru printer si mai departe te folosesti de el cit vrei... Succes

| aNNdreih7x explică (pentru DanScutaru):

Pai mi-au dat CD dar instalez tot, dar nu imi citeste windows-ul usb-ul straight face stii ceva?

| DanScutaru a răspuns (pentru aNNdreih7x):

Pai celelalte aparate cu USB merg la PC? de ex mobilul sau stickul? daca da s-ar putea sa ai problema anume cu cablul USB de la printer, s-ar putea sa fie defectat