| Casper5343235533tygha6344454 a întrebat:

mi-am cumparat si eu acum 2 zile un telefon Allview P5 Pro, in prima zi nu am avut nici o problema cu el, dupa o zi nu se mai incarca.
Va rog sa imi spuneti si mie niste sugestii cum pot sa il repar fara sa il duc la garantie

3 răspunsuri:
| Sorinx a răspuns:

Poate e de la bateria. Nu a fost buna decant ai cumparat-o.Cumpara alta baterie si verific-o inainte sa o iei. Cred ca gasesti pe la 50 de lei depinde de ce baterie iti trebuie

| Casper5343235533tygha6344454 explică:

De la baterie sigur nu este pentru ca am scos bateria din telefon si am bagat incarcatorul in telefon si nu pornea. la celalalt telefon mai vechi mergea chestia asta

| Casper5343235533tygha6344454 explică:

Sigur nu este de la baterie pentru ca am bagat incarcatorul in telefon fara baterie si nu se aprinde pe telefonul meu mai vechi se aprinde cu aceasta metoda