| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumpărat un iPad air si am scos de pe AppStore aplicatia facebook. Am o problema, aplocatia e in chineza simplificata, am încercat sa ii schimb limba dar nu se poate, nu are la setări.nu știți cum as putea sa o fac in româna sau in engleză?

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Eu in general nu prea folosesc AppStore, dar eu mi-am descarcat pe iPadul meu Facebook gratuit de pe Google Play. Incearca, poate e in romana sau engleza.
Sper ca asta ajuta! Have funwinking

~Roxetta

| NightShadows a răspuns (pentru Peaches):

De pe Google play îmi zice ca nu am versiune Android compatibila cu ipadul meu.

| Peaches a răspuns (pentru NightShadows):

In cazul asta nu stiu ce poti face... Cauta si tu alte site-uri de descarcari gratuite...winking Succes!