| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Mi-am dat comanda pe Okazii de niste casti Monster Beats by Dr Dre Solo Hd replica, m-ar interesa si pe mine daca mai are cineva aceste casti si daca se simte multumit

Va rog, lasati raspuns doar cei care aveti aceste casti sau alte replici

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Cred ca sunt bune, dar ai facut o mare greseala ca ai comandat de pe Okazi daca dai o cautare pe google Teapa okazii forum vei gasi multi oameni care au luat teapa.

| Serban_Valentin_1993 explică (pentru Iulian03):

Prin teapa la ce te referi?

| Iulian03 a răspuns (pentru Serban_Valentin_1993):

Http://www.tpu.ro/......50-de-lei/
Uite aici pe cineva care si-a luat teapa, daca dai o cautare pe Google Teapa Okazii forum tocmai vei gasi mai multi care si-au luat teapa.Bafta!

| Iulian03 a răspuns (pentru Serban_Valentin_1993):

Adica de genul i-a dat altceva sau i le-a dat stricate sau nu i-le-a dat, si sper ca vei avea timp sa citesti ce ti-am scris mai jos.

13 răspunsuri:
| RsKd a răspuns:

Se aud super tare uneori daca ascult prea mult la maxim ma doare capul. Bass incredibil, material foarte bun recomand.

| musickid440 a răspuns:

Castile sunt faine, se aud cam tare daca il dai la maxim, in rest super ok. Insa era mai in regula daca luai de pe un site personalizat, pentru ca s-au luat tepe pe Okazii... Sa speram ca tu nu vei lua happy Succes big grin Sa te tina castile.

| Serban_Valentin_1993 explică:

Oricum m-am uitat si am vazut ca avea 1000 si ceva de calificative pozitive, in caz de iau teapa sau ceva de genu le trimit inapoi, pentru ca le pot returna in 3 zile

| Iulian03 a răspuns (pentru Serban_Valentin_1993):

Ok,sper ca nu iei teapa.

| Serban_Valentin_1993 explică (pentru Iulian03):

N-am luat teapa

| Iulian03 a răspuns (pentru Serban_Valentin_1993):

Ok,si cum se aud?

| Serban_Valentin_1993 explică (pentru Iulian03):

Se aud bine, basul e puternic

| No_Sugar_Sebi_1998 a răspuns:

De exemplu eu am un galaxy s3 cu casti originale Samsung si se aud cam prost credeti ca aceste replici sunt mai bune sau sa raman la astea Samsung?