| Sebastian0012 a întrebat:

Mi-am descarcat pe tableta jocul Temple Run 2 si nu imi merge tiltul adica tin tableta dreapta si imi merge in dreapta...si ca sa mearga pe partea dreapta (sa colectez bani) trebuie sa intorc foarte mult tableta.Va rog sa ma ajutati(nu imi merge nici alt joc cu tilt)

1 răspuns:
| Gosman_Cristian_1982 a răspuns:

Salut, pai s-ar putea tableta sa fie de vina.Adica ar trebui sa intri la setari si sa incerci mai multe optiuni legate de aceasata problema.