| Itachi99 a întrebat:

Cum fac sa fac tilt in Bluestacks. Mie im merge doar la Temple Run 2 dar la celelalte jocuri gen Doodle Jump, Angry Gran Run, Pou, nu merge. Cum fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| IuliaRadeanu a răspuns:

Mie nu îmi merge Bluestacks îl instalez și apoi pur și simplu se închide...

| Itachi99 explică:

Nimeni?

| Costan_Giuliano_1993 a răspuns (pentru Itachi99):

Dai la start si dai la folderul vitalio daca nu il ai se ia foarte repede doar ca trebuie sa intri aici www.miniclip.com pentru al lua apoi sunt sigur ca iti va merge