| ThePowerlifter a întrebat:

Mi-am downloadat jocul Call of Duty 4 si nu imi merge singleplayer(cand intru pe iconita imi zice "Has stopped working")si pe multiplayer(mi-am luat toate patchurile, de la 1.1-1.7)si ba imi zice ca am ban si nu am mai fost NICIODATA pe server de CoD 4, ba ca conexiune pierduta...Nu stiu ce sa fac.Va rog din suflet ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Cauta un crack bun, pentru multiplayer nu am idee pentru ca nu am gasit pana acum!

| XyulyX a răspuns:

Pt multiplayer descarca gameranger http://gameranger.en.softonic.com/
si te uiti cum sa-l folosesti (e usor) bafta :P